Szklana kabina prysznicowa. Gdzie zamówisz ją na Śląsku?

Kabina prysznicowa szklana. Gdzie zamówisz ją na Śląsku?

Urządzenie łazienki tak, aby była nie tylko funkcjonalna, ale i dopasowana do naszych potrzeb, to nie lada wyzwanie. Jest jednak pewien element, który spełnia oba te warunki – a przy tym doskonale pasuje do każdej aranżacji. Kabiny prysznicowe szklane, bo o nich właśnie mowa, to świetne rozwiązanie zarówno w niewielkiej łazience, jak i sporym pomieszczeniu. Na Śląsku wykonasz je na zamówieniowe m.in. w firmie ESGlas. Sprawdź, dlaczego warto postawić właśnie na nie!

1. Skrojona na miarę

Łazienka to niezwykle trudne w aranżacji pomieszczenie. Często jej gabaryty czy skomplikowany układ nie pozwalają na zastosowanie rozwiązań, o jakich zawsze marzyliśmy. Szklana kabina prysznicowa sprawdzi się jednak w każdym, nawet tym z pozoru trudnym do urządzenia, wnętrzu. Dlaczego? Na Śląsku szklaną kabinę można wykonać na zamówienie, z uwzględnieniem wszystkich skosów, nierównych powierzchni oraz wielkości pomieszczenia. Dzięki temu projekt idealnie wkomponuje się w resztę wystroju, w tym takiego, gdzie dominują elementy z drewna czy naturalnej cegły.

2. Ponadczasowe piękno

Są takie rozwiązania, które każdemu wnętrzu nadają szyku oraz charakteru. Jednym z nich jest na pewno odpowiednio dobrana kabina prysznicowa. Aby jednak element ten zachwycił mieszkańców, niezbędne są zmiany oraz modyfikacje. Zamiast standardowego modelu z katalogu, warto więc postawić na projekt wykonany na zamówienie przez fachowców – z dbałością o najmniejsze nawet szczegóły. W końcu to właśnie jakość materiałów oraz niezwykła precyzja realizacji sprawiają, że kabina przestaje być jedynie niezbędnym sprzętem, a zmienia się w ozdobę całego pomieszczenia. Na Śląsku taką szklaną kabinę prysznicową zamówimy w ESGLAS, gdzie do dokonania pomiarów wykorzystuje się innowacyjną technologię DISTO 3D.

3. Uniwersalizm to podstawa

Małe mieszkanie, dom pełen dzieci, a nawet hotel – szklana kabina prysznicowa zachwyci w każdym wnętrzu. Połączenie doskonałej jakości materiału z wysokim standardem wykończenia sprawia, że konstrukcji nie straszne są nawet lata intensywnego użytkowania. To szczególnie ważna wiadomość dla wszystkich, którzy poszukują trwałych, ale jednocześnie eleganckich rozwiązań.

Comments are closed.

Zadzwoń do nas Skip to content