Ścianki Szklane dla PROFI-LINGUA

Ścianki Szklane dla PROFI-LINGUA

Ścianki Szklane dla PROFI-LINGUA.

Kolejna ciekawa realizacja, którą chcielibyśmy Państwu przybliżyć — tym razem jest to ścianka szklana w szkole językowej w Krakowie – PROFI-LINGUA. Często zastanawiamy się, czy szkło pozostawić przezroczyste, wykonać jako matowe czy ozdobić wzorami wykonanymi z folii. Jak uczy nas doświadczenie — czasem wystarczy pomysł, jakaś idea, cel, aby z czegoś tak prostego, jak ścianki szklane stworzyć coś naprawdę wyjątkowego!

Tak było i tym razem — pomysł Pani Architekt był zupełnie inny — podział szprosami. Dodatkowo wszystkie elementy metalowe zostały pomalowane na RAL 9005 matowy. Dzięki temu powstało wrażenie takie, jakby ścianka składała się kilkudziesięciu małych szybek. W rzeczywistości jest ich tak naprawdę zaledwie sześć 🙂

W zależności od rodzaju pomieszczenia, jego przeznaczenia, stylu — możemy stworzyć dowolne aranżacje. Zawsze niesiemy pomoc, jeśli chodzi o pomysły, ale także i sami uczymy się niejednokrotnie kreatywności od naszych klientów.

Jako firma ESGLAS niezwykle ceni sobie tak kreatywne przedsięwzięcia – dzięki nim jesteśmy w stanie nauczyć się czegoś nowego. Udowadniamy sobie także że jedyne co nas ogranicza to nasza wyobraźnia.