O firmie

Nasza historia

Fachowość, wykorzystanie nowoczesnych technologii oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Firma ESGLAS Adam Gliwa już od 20 lat z sukcesami działa na rynku usług z zakresu szkła budowlanego, oferując kompleksowe rozwiązania oraz możliwość wykonania wyjątkowych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb projektów. Obecnie, ESGLAS działa na terenie województw dolnośląskiego, opolskiego, śląskiego i małopolskiego, a także posiada status Autoryzowanego Przedstawiciela GEZE Polska Sp. z o.o.

Swoją działalność firma ESGLAS Adam Gliwa rozpoczęła w 2002 roku od dystrybucji okuć GEZE do szklanych drzwi i konstrukcji bez ramowych. Wiele lat spędzonych w branży szkła spowodowało jednak, że oferta z czasem poszerzyła się również o projektowanie i montaż ścianek szklanych.

Co oferujemy?

Co jeszcze sprawia, że usług firmy ESGLAS skorzystało już tak wielu klientów? Wyróżnia nas nie tylko fachowość, ale i kompleksowość proponowanych usług – od doradztwa technicznego, poprzez projektowanie, pomiar, produkcję i transport, a kończąc na montażu i serwisie – dzięki czemu możemy zapewnić zadowolenie klienta na każdym etapie realizacji zamówienia.

Oferujemy wykonanie skrojonego pod indywidualne potrzeby klienta projektu, co daje gwarancję niepowtarzalności oraz idealnego dopasowania do specyfiki konkretnego pomieszczenia. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! W ESGLAS staramy się zawsze znaleźć kompromis pomiędzy funkcjonalnością, zewnętrznym pięknem a oczekiwaniami klientów, dzięki czemu proponowane przez nas rozwiązania cieszą się takim uznaniem.

Balustrady Całoszklane

Funkcjonalne i estetyczne konstrukcje zapewniające bezpieczeństwo.

Daszki Szklane

Wytrzymała konstrukcja, odporna na uszkodzenia mechaniczne.

Drzwi Przesuwne Szklane

Świetne rozwiązanie dla mniejszych pomieszczeń.

Drzwi Szklane

Idealne do przestrzeni biurowych oraz pomieszczeń konferencyjnych.

Drzwi Wahadłowe Szklane

Wygodne rozwiązanie, skutecznie zabezpieczające przed przeciągami.

Kabiny Prysznicowe

Bezpieczne hartowane szkło w stylowych łazienkach.

Przegrody Ogniowe

Bardzo ważny element bezpieczeństwa przeciwpożarowego.

Przegrody Szklane

Idealne rozwiązanie do wydzielania stref w pomieszczeniu.

Ścianki Akustyczne

Rozwiązanie służące do wygłuszania pomieszczeń.

Ścianki Szklane Loftowe

Idealne do pomieszczeń w stylu loftowym.

Szklane Podłogi

Bezpieczne szklane podłogi do nowoczesnych pomieszczeń.

Skontaktuj się z nami

Skorzystaj z darmowej wyceny.