Referencje

Firma ESGlas, którą reprezentuje Adam Gliwa wykonywała na zlecenie naszej firmy szklenia Wewnętrzne w ramach adaptacji zabytkowego obiektu Słodowni na potrzeby nowoczesnych przestrzeni biurowych, w ramach projektu – Rozbudowa wraz ze zmianą sposobu użytkowania budynku słodowni na budynek biurowo-wystawienniczy w Tychach ul. Browarowa 21.
Parametry techniczne inwestycji: Powierzchnia budynku 8 264 m2 kubatura 33 056 m3 ilość kondygnacji lV konstrukcja drewniana.
Zakres współpracy obejmował wykonanie ścianek działowych ze szkła hartowanego, przeszkleń W wewnętrznych Ścianach wykonanych w technologii Gipsowo-kartonowej oraz otworów drzwiowych ze szkła hartowanego. Z całą pewnością możemy zarekomendować firmę ESGlas Adam Gliwa jako firmę wykonującą swoje usługi rzetelnie, w zakładanych terminach i z dołożeniem należytej staranności . Zasoby wiedzy technicznej i prawnej z której korzysta pozwalają na sprawna obsługę projektu i wydatną pomoc w jego realizacji .

Paweł Baranowicz – Prezes zarządu Park naukowo technologiczny lT Loft PARK

Firma ESGLAS wykonywała dla naszej siedziby w Krakowie ściankę szklaną z drzwiami. Dzięki zastosowaniu specjalnego skanera ścianka została dokładnie dopasowana do nierówności na ścianach oraz na suficie. Montaż odbył się sprawnie, bez konieczności umawiania się na wstępne dopasowanie szkła, zakończony w ciągu jednego dnia. Jesteśmy z wykonanej usługi bardzo zadowoleni, zarówno z jej jakości jak i terminowości. Zdecydowanie polecam firmę ESGLAS jako rzetelnego wykonawcę ścianek szklanych.

Joanna Gosiewska – Menedżer Apteka Niezapominajka

Firma ESGLAS wykonywała w Firmie Lightnet Rapid prace montażowe ścianek działowych i drzwi ze szkła. Dużym utrudnieniem w tej pracy był fakt, że ściany w naszym biurze są częściowo krzywe a także niektóre ściany są z cegły /bez tynku. Są to pomieszczenia biurowe w starej fabryce, która pochodzi z lat 20-tych ubiegłego wieku. Chcieliśmy zachować charakter tego starego biura. Pan Adam Gliwa zastosował do pomiaru tych ścian specjalne przyrządy pomiarowe, dopasował kształt szkła do tych szczególnych ścian. Efekt jest imponujący – stare ściany jak w krzyżackich zamkach i nowoczesne ściany ze szkła. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy firmy ESGLAS.

Tadeusz Wierzbicki – Właściciel firmy Lightnet Rapid

Firma ESGLAS Adam Gliwa wykonywała na zlecenie Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach w latach 2011 – 2015 szereg prac związanych z modernizacją naszych obiektów w zakresie montażu ścianek szklanych, balustrad szklanych oraz luster. Firma świadczyła swoje usługi m.in. przy modernizacji wnętrza budynku biblioteki, pomieszczeń biurowych rektoratu oraz wnętrza budynku dydaktyczno-administracyjnego przy stadionie lekkoatletycznym AWF Katowice. Wszystkie prace zostały wykonane zgodnie ze sztuką budowlaną i na wysokim poziomie jakościowym. Termin wykonania został zachowany zgodnie z umową, a przeprowadzane prace wykonano zgodnie z projektem. Polecamy firmę ESGLAS Adam Gliwa przyszłym inwestorom jako sprawdzonego i solidnego wykonawcę w oferowanym przez ESGLAS zakresie świadczonych usług.

Wojciech Zdziebło – Zastępca Kanclerza ds. Inwestycji AWF w Katowicach

Firma WODMETAL Sp. z o.o z siedzibą w Rybniku przy ul. Magnolii 25 informuje, że firma ESGLAS Adam Gliwa z Rybnika wykonywała do naszej nowo-powstającej siedziby Pokazowego budynku pasywnego w Rybniku ściankę szklaną z drzwiami. Współpraca z firmą ESGLAS Adam Gliwa przebiegała dobrze. Przedstawione warunki były korzystne, prace przeprowadzone były sprawnie i bez zakłóceń oraz co było istotne, bardzo czysto. Wybór firmy ESGLAS był jak najbardziej słuszny. Polecam tego wykonawcę w zakresie ścianek szklanych.

Tomasz Niewelt – v-ce Prezes Wodmetal

Firma ESGLAS Adam Gliwa z Rybnika współpracuje z naszą firmą, tj. Stolarstwo Bogdan Blazel od 2010 roku i wykonywała dla naszych klientów realizacje w zakresie kabin prysznicowych, drzwi szklanych do saun oraz ścianek szklanych. Ze współpracy z firmą ESGLAS Adam Gliwa jesteśmy bardzo zadowoleni, prace realizowane są terminowo, montaże są prowadzone sprawnie. Polecamy firmę ESGLAS jako wykonawcę we właściwym im zakresie.

Bogdan Blazel – Prezes Blastol

Firma ESGlas Adam Gliwa jest naszym stałym Partnerem w zakresie wykonawstwa różnego rodzaju konstrukcji ze szkła. Możemy potwierdzić, że firma ESGlas wykazuje się wysokim profesjonalizmem w działaniu. Uzgodnione warunki realizacji i terminy dostaw są dotrzymywane. Również fachowe doradztwo to mocna strona firmy ESGlas. Rekomendujemy firmę ESGlas Adam Gliwa jako solidnego i wiarygodnego wykonawcę konstrukcji całoszklanych.

Piotr Pezda – Prezes PP Aluminium

Śląska Fabryka Okien i Drzwi „NORMA”: Z powierzonych zadań firma wywiązywała się rzetelnie i terminowo, zgodnie z zawartymi umowami. Polecamy firmę ESGLAS Adam Gliwa z Rybnika jako partnera godnego zaufania, wykonawcę gwarantującego wysoką jakość prac w zakresie przeszkleń wewnętrznych.

Ryszard Smuda – Prezes

Zadzwoń do nas Skip to content