Referencje

Tak o nas mówią

Firma ESGlas, którą reprezentuje Adam Gliwa wykonywała na zlecenie naszej firmy szklenia Wewnętrzne w ramach adaptacji zabytkowego obiektu Słodowni na potrzeby nowoczesnych przestrzeni biurowych, w ramach projektu – Rozbudowa wraz ze zmianą sposobu użytkowania budynku słodowni na budynek biurowo-wystawienniczy w Tychach ul. Browarowa 21. Parametry techniczne inwestycji: Powierzchnia budynku 8 264 m2 kubatura 33 056 m3 ilość kondygnacji lV konstrukcja drewniana. Zakres współpracy obejmował wykonanie ścianek działowych ze szkła hartowanego, przeszkleń W wewnętrznych Ścianach wykonanych w technologii Gipsowo-kartonowej oraz otworów drzwiowych ze szkła hartowanego. Z całą pewnością możemy zarekomendować firmę ESGlas Adam Gliwa jako firmę wykonującą swoje usługi rzetelnie, w zakładanych terminach i z dołożeniem należytej staranności . Zasoby wiedzy technicznej i prawnej z której korzysta pozwalają na sprawna obsługę projektu i wydatną pomoc w jego realizacji .
Paweł Baranowicz
Prezes zarządu Park naukowo technologiczny lT Loft PARK
Firma ESGLAS Adam Gliwa z Rybnika współpracuje z naszą firmą, tj. Stolarstwo Bogdan Blazel od 2010 roku i wykonywała dla naszych klientów realizacje w zakresie kabin prysznicowych, drzwi szklanych do saun oraz ścianek szklanych. Ze współpracy z firmą ESGLAS Adam Gliwa jesteśmy bardzo zadowoleni, prace realizowane są terminowo, montaże są prowadzone sprawnie. Polecamy firmę ESGLAS jako wykonawcę we właściwym im zakresie.
Bogdan Blazel
Prezes Blastol
Firma WODMETAL Sp. z o.o z siedzibą w Rybniku przy ul. Magnolii 25 informuje, że firma ESGLAS Adam Gliwa z Rybnika wykonywała do naszej nowo-powstającej siedziby Pokazowego budynku pasywnego w Rybniku ściankę szklaną z drzwiami. Współpraca z firmą ESGLAS Adam Gliwa przebiegała dobrze. Przedstawione warunki były korzystne, prace przeprowadzone były sprawnie i bez zakłóceń oraz co było istotne, bardzo czysto. Wybór firmy ESGLAS był jak najbardziej słuszny. Polecam tego wykonawcę w zakresie ścianek szklanych.
Tomasz Niewelt
v-ce Prezes Wodmetal
Firma ESGLAS wykonywała dla naszej siedziby w Krakowie ściankę szklaną z drzwiami. Dzięki zastosowaniu specjalnego skanera ścianka została dokładnie dopasowana do nierówności na ścianach oraz na suficie. Montaż odbył się sprawnie, bez konieczności umawiania się na wstępne dopasowanie szkła, zakończony w ciągu jednego dnia. Jesteśmy z wykonanej usługi bardzo zadowoleni, zarówno z jej jakości jak i terminowości. Zdecydowanie polecam firmę ESGLAS jako rzetelnego wykonawcę ścianek szklanych.
Joanna Gosiewska
Menedżer Apteka Niezapominajka
Śląska Fabryka Okien i Drzwi “NORMA”: Z powierzonych zadań firma wywiązywała się rzetelnie i terminowo, zgodnie z zawartymi umowami. Polecamy firmę ESGLAS Adam Gliwa z Rybnika jako partnera godnego zaufania, wykonawcę gwarantującego wysoką jakość prac w zakresie przeszkleń wewnętrznych.
Ryszard Smuda
Prezes
Firma ESGlas Adam Gliwa jest naszym stałym Partnerem w zakresie wykonawstwa różnego rodzaju konstrukcji ze szkła. Możemy potwierdzić, że firma ESGlas wykazuje się wysokim profesjonalizmem w działaniu. Uzgodnione warunki realizacji i terminy dostaw są dotrzymywane. Również fachowe doradztwo to mocna strona firmy ESGlas. Rekomendujemy firmę ESGlas Adam Gliwa jako solidnego i wiarygodnego wykonawcę konstrukcji całoszklanych.
Piotr Pezda
Prezes PP Aluminium
Firma ESGLAS Adam Gliwa wykonywała na zlecenie Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach w latach 2011 – 2015 szereg prac związanych z modernizacją naszych obiektów w zakresie montażu ścianek szklanych, balustrad szklanych oraz luster. Firma świadczyła swoje usługi m.in. przy modernizacji wnętrza budynku biblioteki, pomieszczeń biurowych rektoratu oraz wnętrza budynku dydaktyczno-administracyjnego przy stadionie lekkoatletycznym AWF Katowice. Wszystkie prace zostały wykonane zgodnie ze sztuką budowlaną i na wysokim poziomie jakościowym. Termin wykonania został zachowany zgodnie z umową, a przeprowadzane prace wykonano zgodnie z projektem. Polecamy firmę ESGLAS Adam Gliwa przyszłym inwestorom jako sprawdzonego i solidnego wykonawcę w oferowanym przez ESGLAS zakresie świadczonych usług.
Wojciech Zdziebło
Zastępca Kanclerza ds. Inwestycji AWF w Katowicach
Firma ESGLAS wykonywała w Firmie Lightnet Rapid prace montażowe ścianek działowych i drzwi ze szkła. Dużym utrudnieniem w tej pracy był fakt, że ściany w naszym biurze są częściowo krzywe a także niektóre ściany są z cegły /bez tynku. Są to pomieszczenia biurowe w starej fabryce, która pochodzi z lat 20-tych ubiegłego wieku. Chcieliśmy zachować charakter tego starego biura. Pan Adam Gliwa zastosował do pomiaru tych ścian specjalne przyrządy pomiarowe, dopasował kształt szkła do tych szczególnych ścian. Efekt jest imponujący – stare ściany jak w krzyżackich zamkach i nowoczesne ściany ze szkła. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy firmy ESGLAS.
Tadeusz Wierzbicki
Właściciel firmy Lightnet Rapid

Listy referencyjne

Skontaktuj się z nami

Skorzystaj z darmowej wyceny.