Drzwi szklane z grafiką

Drzwi szklane ze wzorem są niezwykle oryginalnym rozwiązaniem, które sprawia, że każde wnętrze nabiera niepowtarzalnego charakteru. Drzwi ze szkła mogą być montowane w domach oraz w biurach, a także pomieszczeniach użyteczności publicznej. Są funkcjonalne i bardzo wytrzymałe. Szklane drzwi z grafiką to sposób na stworzenie wyjątkowego, dopasowanego do indywidualnych potrzeb wnętrza.

Niepowtarzalny wystrój wnętrza domu

Drzwi szklane z grafiką pełnią przede wszystkim funkcję dekoracyjną. Liczba wzorów i motywów, które mogą zostać umieszczone na skrzydle szklanym jest praktycznie nieograniczona. W ten sposób można wybrać motyw lub grafikę idealnie pasującą do całego wnętrza oraz danego pomieszczenia. Na przykład w łazience można zastosować drzwi z motywem morskim lub abstrakcyjną grafiką korespondującą kolorystycznie z wyposażeniem, a w kuchni zainstalować drzwi z zupełnie innym wzorem, pasującym przykładowo do płytek ściennych.

Drzwi szklane ze wzorem są odporne na wilgoć, więc bez obaw można je instalować w łazience i w kuchni. Zastosowanie szkła hartowanego sprawia, że są bardzo wytrzymałe. Ponadto mogą powstać na wymiar, sprawdzą się więc w trudnych do aranżacji przestrzeniach.

Oryginalna aranżacja biura

W biurach, urzędach oraz miejscach użyteczności publicznej szklane drzwi ze wzorem są funkcjonalną dekoracją, która może zostać precyzyjnie dostosowana do koncepcji wyposażenia wnętrz. To bardzo eleganckie rozwiązanie, które może być nośnikiem logotypu bądź grafik i wizualizacji przyjętych w księdze znaku danej marki.

Szklane drzwi z grafikami sprawiają, że wnętrza stają się bardziej przestronne i jasne, co ma ogromne znaczenie w przypadku dużych powierzchni, w których muszą zostać zaaranżowane rozmaite strefy – do pracy, spotkań z kontrahentami oraz odpoczynku. Wykorzystanie szklanych elementów konstrukcyjnych pozwala zachować bardziej otwartą przestrzeń.

W ESGLAS wykonujemy szklane drzwi przymykowe, wahadłowe oraz przesuwne z dowolnym wzorem. To dużo bardziej eleganckie rozwiązanie niż późniejsze umieszczanie folii dekoracyjnej na drzwi szklane. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.