Ścianki akustyczne – komfort i cisza w pracy

Czy Twoi pracownicy narzekają na brak spokoju i przestrzeni do pracy? A może masz do zadysponowania niewielki metraż i musisz go przerobić na kilka boksów, które nie tylko będą funkcjonalne, ale też będzie można w nich pracować bez zakłóceń?

Jeśli Twoim pracownikom brakuje przestrzeni oraz niezbędnej do pracy prywatności, nie musisz od razu zmieniać biura. Wystarczy, że postawisz na ścianki akustyczne. Dlaczego warto je wybrać? Czy sprawdzą się też w domach? Więcej informacji na ten temat w artykule.

Cisza i spokój w pracy

Hałas maszyn, rozmowy współpracowników czy dźwięk wiecznie dzwoniącego telefonu – to zaledwie parę przykładów sytuacji, które odrywają pracowników od pracy i sprawiają, że wybijają się oni z rytmu pracy. Dla właściciela firmy nie jest to korzystna sytuacja, w końcu mniej efektywna praca działa nie tylko na niekorzyść klientów, ale też przedsiębiorstwa.

Aby zapobiec takiemu obrotowi spraw, warto zainwestować w ścianki akustyczne – w naszej ofercie znajdziesz je w zakładce Ściany dźwiękoszczelne. Oferowane przez nas ścianki dźwiękoszczelne ze szkła mają możliwość doboru tłumienia dźwięku do 51 dB, ale też nie zabierają wiele miejsca i optycznie nie zamykają przestrzeni. Dzięki temu, że szkło przepuszcza światło, pracownik nie będzie odnosił wrażenia, że miejsce pracy go przytłacza czy izoluje od współpracowników. Jednocześnie, dzięki temu, że dźwięki są tłumione, zatrudniona osoba nie będzie niepotrzebnie rozpraszała się i odrywała od pracy.

Dodatkową zaletą naszych ścianek akustycznych jest możliwość ich ozdobienia. W swojej pracy wykorzystujemy folię dekoracyjną – dzięki niej ozdobisz ścianki akustyczne własnym wzorem (np.: logiem Twojej firmy), a nawet możemy przygotować ściankę z napisem (np.: imieniem i nazwiskiem pracownika czy nazwą firmy czy działu).

Warto podkreślić, że ścianki doskonale sprawdzą się nie tylko w biurach, ale też warto je wykorzystać w salach konferencyjnych czy studiach nagrań.

Ścianki akustyczne w domu?

Skoro już wiesz, dlaczego warto wybrać ścianki akustyczne, inaczej ściany dźwiękoszczelne, do biura lub studiach nagrań, to warto odpowiedzieć sobie na pytanie, czy sprawdzą się też w domach lub mieszkaniach. Jeśli chcesz stworzyć w swoim domu spokojne miejsce, w którym możesz odpocząć i zrelaksować się, to jak najbardziej ta opcja będzie dla Ciebie! Dzięki ściankom akustycznym możesz zapomnieć o słyszeniu głośno grającego telewizora.

Ścianki akustyczne doskonale sprawdzą się w domach – szczególnie doceniają je osoby, które mają zestaw kina domowego. Wybierając to rozwiązanie, nie muszą obawiać się, że będą przeszkadzać innym osobom. W ten sposób mogą oglądać swoje ulubione filmy nawet wtedy, gdy lokatorzy już śpią.

Jeśli więc nie potrafisz funkcjonować lub pracować w domu przy żadnych szumach, lub po prostu chcesz stworzyć w domu przestrzeń, w której będziesz mieć komfort akustyczny, zdecydowanie postaw na ścianki akustyczne!

Comments are closed.

Scroll Up