Szklane drzwi wahadłowe

Szklane drzwi wahadłowe

Drzwi wahadłowe szklane

Na charakter wnętrza składa się wiele czynników. Jednym z nich są drzwi oraz przejścia – które, choć tak niepozorne, w rzeczywistości mogą decydować o funkcjonalności pomieszczenia. Oryginalne rozwiązania w tym zakresie dostarczają nam szczególnie szklane drzwi wahadłowe. W ESGlas wykonamy je dla ciebie na dowolny wymiar – i w dopasowaniu do każdej płaszczyzny.

1. Uniwersalny projekt

Ścianki szklane to materiał, który sprawdza się w wielu warunkach. Oznacza to, że drzwi wahadłowe z ich użyciem dopasujemy dosłownie wszędzie, i to niezależnie od specyfiki pomieszczenia. Małe gabinety, większe przejścia, a nawet wejścia do całego budynku – tutaj nie ma żadnych ograniczeń! Dużą rolę odgrywa także stworzenie projektu na wymiar, co z kolei umożliwia dostosowanie całości nawet do trudnych w aranżacji pomieszczeń. Jeśli więc poszukujemy oryginalnego rozwiązania, zdecydujmy się na firmę, która oferuje zaprojektowanie takich drzwi od podstaw. To gwarancja jakości oraz idealnej harmonii z resztą elementów we wnętrzu!

2. Dobry pomysł dla firm

Drzwi wahadłowe szklane szczególnie dobrze sprawdzają się w powierzchniach biurowych. Nic dziwnego – niewielkie gabaryty czy problemy z oświetleniem w połączeniu ze standardowymi drzwiami mogą nadać wnętrzu nieco „ciężki charakter”. Wykonane z nowoczesnych ścianek szklanych drzwi wahadłowe rozwiązują ten problem, wprowadzając do firmy nieco innowacyjności. Lekka konstrukcja w duecie z wytrzymałym materiałem pasuje nawet do małych pomieszczeń, z kolei możliwość zamówienia matowej wersji wprowadza nieco prywatności.

3. Łatwy montaż i projekt na wymiar

Gdy już zdecydujemy się na wymianę drzwi w firmie, mogą pojawić się obawy, że remont zakłóci harmonijne funkcjonowanie naszej działalności. Nic bardziej mylnego! W przypadku szklanych drzwi wahadłowych wykonanych w ESGlas taki problem w ogóle nie wchodzi w grę. Wszystkie pomiary pozyskujemy za pomocą innowacyjnych technologii, z kolei montażem zajmują się wyłącznie eksperci z wieloletnim stażem. Dzięki kompleksowemu zrozumieniu potrzeb klienta jesteśmy również w stanie zapewnić projekt dopasowany do indywidualnych potrzeb i specyfiki pomieszczenia. Nowoczesne ścianki szklane w Twojej firmie? Zamówisz, zaprojektujesz oraz zamontujesz je z ESGlas – zawsze z gwarancją najwyższej jakości.