Szklane balustrady

Balustrady szklane w twoim wnętrzu

Balustrady szklane w twoim wnętrzu

Są praktyczne, ponadczasowe i pasują do każdej aranżacji. Balustrady szklane sprawdzą się zarówno jako uzupełnienie szklanych schodów, jak i samodzielny element wystroju. Ich uniwersalizm nie kończy się jednak na funkcjach praktycznych – dzięki zastosowaniu specjalnej folii, na ich powierzchni możemy wykonać dowolny wzór. Już teraz sprawdź, dlaczego to najlepsze rozwiązanie do prywatnego domu i firmy!

Balustrady w domu

Niewielkie, poziomowe mieszkanie, a może brak przestrzeni na zastosowanie standardowych pomysłów? Spokojnie! Szklane balustrady nie tylko pozwalają zaoszczędzić miejsce, ale i znacząco wpływają na optyczne powiększenie wnętrza. Docenią to zwłaszcza posiadacze małych domów, gdzie każdy dodatkowy centymetr jest na wagę złota. Te rozsądne zagospodarowanie powierzchni gwarantuje przede wszystkim projekt balustrad, który wykonuje się na wymiar z uwzględnieniem specyfiki pomieszczenia oraz wszystkich potrzeb klienta. Co więcej, w ofercie znajdziemy coś więcej niż tylko standardową, przejrzystą powierzchnię. Większość balustrad można bowiem zamówić w mlecznobiałej, matowej, lub nawet pokrytej finezyjnym wzorem wersji. Nie warto także martwić się pielęgnacją. Choć szkło kojarzy się z łatwo brudzącym materiałem, to balustrady wykonane ze specjalnego surowca wymagają jedynie przetarcia zamoczoną w letniej wodzie ściereczką i… już. Specjalna obróbka oraz najwyższa jakość materiałów gwarantuje nam również wytrzymałość w skrajnych warunkach – w końcu dom to miejsce, w którym zdarzyć się może dosłownie wszystko.

Szklane balustrady w przestrzeni biurowej

Elegancki wygląd oraz niezwykła wytrzymałość – oto duet, który sprawdzi się w każdym biurze. To jednak nie wszystkie możliwości, jakie w firmowej przestrzeni zagwarantować mogą szklane balustrady. Dzięki uniwersalnemu designowi oraz możliwości dopasowania do trudnej z pozoru przestrzeni, balustrady sprawdzą się zarówno w niewielkich pomieszczeniach, jak i dużych powierzchniach biurowych. Zaskakuje także niezwykle prosta oraz szybka forma montażu. Zamiast zakłócenia działania lub nawet zamknięcia biura na czas remontu, zespół specjalistów pobiera pomiary, a następnie projektuje oraz wprawia szklane balustrady – nawet w trakcie pracy. Efekt? Nowoczesne, urządzone z pomysłem i co najważniejsze – optycznie większe pomieszczenie!