szklana podłoga

Szkło trochę z innej strony

Szklana podłoga w twojej firmie

Nowoczesna firma musi dbać nie tylko o komunikację z klientami, ale i swój wizerunek – także ten wewnętrzny. Doskonałym rozwiązaniem w takim przypadku jest więc wprowadzenie do budynku ścianek szklanych, które nadają całości nowoczesnego i wyjątkowego charakteru. Można także pójść o krok dalej i postawić na… szklaną podłogę. Zaskoczony? Już teraz sprawdź, czym wyróżnia się te innowacyjne rozwiązanie!

Szklana podłoga – nowoczesny pomysł

Chcesz wnieść do pomieszczenia więcej światła, a może wyeksponować mozaikę lub zaskoczyć klientów podłogą, pod powierzchnią której kryją się np. dekoracyjne kamienie? To wszystko jest możliwe! Podłoga ze szkła stanowi bardzo oryginalny element wnętrza, który sprawdza się niezależnie od warunków. Co więcej, ze względu na wysoką wytrzymałość oraz specjalną technologię, takie rozwiązanie może zastosować zarówno we wnętrzu, jak i na zewnątrz budynku. W czym dokładnie tkwi sekret? Szklana podłoga wykonana jest z wielu warstw bezpiecznych, wytrzymałych na różne czynniki tafli szklanych, które mocuje się w odpowiedni sposób. Stąd też nie musimy obawiać się o zarysowania czy pęknięcia – wysoka jakoś materiału gwarantuje bowiem nienaganny wygląd przez lata użytkowania. Zachwyca jednak nie tylko oryginalność, ale i wszechstronność takiego rozwiązania. Podłogi szklane doskonale sprawdzą się zarówno w reprezentacyjnych holach, jak i na tarasie czy firmowej łazience dla klientów. Jeśli chcemy wyeksponować to, co zostało ukryte od nią, np. eleganckie kafle, wówczas możemy wybrać przejrzystą wersję. W innym przypadku z powodzeniem wystarczy delikatne, matowe wykończenie.

Podłogi i schody szklane

Ze szkła możemy wykonać nie tylko część korytarza, ale i schody oraz balustrady. Taki pomysł szczególnie dobrze sprawdzi się w ciasnych miejscach, gdzie każda przestrzeń jest na wagę złota. Zamiast potężnej zabudowy zabierającej światło – lekka, stabilna konstrukcja, dodatkowo „otwierająca” wnętrze. Szklane schody oraz balustrady mogą w równym stopniu stanowić doskonałe uzupełnienie szklanej podłogi, jak również występować jako jedyny oryginalny element w całym pomieszczeniu. Cały sekret ich uniwersalności tkwi bowiem w dopasowanym do specyfiki pomieszczenia projekcie – to my decydujemy, jaki ma być efekt! W ESGlas wykonamy szklaną podłogę, schody lub balustrady dopasowane do twoich indywidualnych potrzeb. Dla nas nie ma projektów niemożliwych – podołamy każdej realizacji i dostarczymy ci skrojone na wymiar unikatowe ścianki szklane.