Smart Glass

Smart Glass

Innowacja, która zmienia wszystko. Ścianki szklane w technologii Smart Glass.

Szklane elementy w przestrzeniach biurowych czy usługowych nadają całości niepowtarzalnego charakteru. Czasem jednak zdarza się, że \”odkrytym\” obszarom przydałby się nieco intymności, z kolei tym mieszczącym się za mniej przepuszczającą jasność ścianką szklaną – nieco więcej światła. Idealne rozwiązanie w takiej sytuacji? Poznaj innowacyjną technologię Smart Glass, dzięki której zamienisz ściankę z przejrzystego szkła na mlecznobiałą wersję… i to zaledwie w ciągu paru sekund.

System Smart Glass

Innowacyjne rozwiązania często zaskakują swoją prostotą i szybkością. Nie inaczej jest także w przypadku technologii Smart Glass – decydując się bowiem na zmienną przejrzystość, w rzeczywistości do wyboru mamy dwie możliwości: szkło z zamontowaną już wewnątrz specjalistyczną folią, lub samą folię, zakładaną bezpośrednio na wybraną powierzchnię. Całość systemu podłączana jest następnie do zasilania, które możemy regulować za pomocą specjalnego pilota bądź przełącznika. Efekt? Przejrzyste lub mleczno – białe ścianki szklane, dopasowujące się do naszych aktualnych potrzeb.

Takie rozwiązanie to doskonała propozycja dla wszystkich budynków użyteczności publicznej, gdzie każdy centymetr poprawnie zagospodarowanej przestrzeni odgrywa wielką rolę. Zachowanie prywatności czy nagłe oddzielenie różnych przestrzeni, np. sali konferencyjnej od reszty biura, nie musi stanowić już więcej problemu – system Smart Glass z sukcesem poradzi sobie z każdym z tych wyzwań, tworząc wielofunkcyjną i uniwersalną przestrzeń dla każdego pracownika. Co więcej, ścianki szklane wykonane z użyciem tej technologii zapewniają zmniejszenie kosztów klimatyzacji czy ogrzewania, a dodatkowo, przy w formie nieprzejrzystej, niemal całkowicie blokują promieniowanie UV. Słowem – idealne rozwiązanie do różnego rodzaju pomieszczeń, i to niezależnie od ich powierzchni!

Liderzy w branży

Ograniczenia? Na przeszkodzie w realizacji danego projektu stanąć może jedynie wyobraźnia. W ESGlas gwarantujemy zaprojektowanie oraz wykonanie nawet najbardziej oryginalnych konstrukcji, w tym również tych przeznaczonych do przestrzeni biurowych czy usługowych. Służmy także profesjonalnym doradztwem w przypadku wyboru standardowych ścianek szklanych. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych – każdy z proponowanych przez nas projektów dostosowywany jest bowiem do indywidualnych potrzeb danego pomieszczenia, dzięki czemu całość zachwyca najwyższej jakości materiałami oraz niezwykłą precyzją wykonania.