Ścianki szklane – zastosowanie w aranżacji wnętrz

Zabudowa wnętrz przy użyciu ścianek szklanych to modny trend, który znajduje zastosowanie w przestrzeni biurowej oraz w domach. Ścianki szklane bezramowe optycznie powiększają przestrzeń umożliwiając wykorzystanie naturalnego oświetlenia. Są niezwykle eleganckie i funkcjonalne, a dzięki opcji dodania folii dekoracyjnej nadają wnętrzom niepowtarzalnego charakteru.

Biurowe ścianki szklane

Ścianki szklane stanowią bardzo popularny element wyposażenia wnętrz biurowych, szczególnie typu open space, w którym pracownicy przebywają na otwartej przestrzeni. Wykorzystanie biurowych ścianek szklanych to sposób na wydzielenie stref pracy, odpoczynku, czy miejsc przeznaczonych na spotkania z kontrahentami.

Ścianki szklane zapewniają komfort kaustyczny chroniąc przed hałasem, co ma ogromne znaczenie dla zdrowia i dobrego samopoczucia pracowników. Wykorzystanie szkła matowego lub folii dekoracyjnej to gwarancja zachowania prywatności. ESGlass oferuje dodatkowo innowacyjny system Smart Glass umożliwiający dopasowanie przejrzystości ścianki szklanej wewnętrznej do aktualnych potrzeb i zmianę przezroczystego materiału w mlecznobiałą wersję za pomocą pilota.

Ścianki szklane do domu

Ścianki szklane bezramowe coraz częściej znajdują zastosowanie w przestrzeni domowej tworząc nowoczesne i bardzo efektowne aranżacje zapewniające nieograniczony dostęp do dziennego światła. Za pomocą ścianek szklanych bezramowch można wydzielić sypialnię, oddzielić salon od kuchni lub stworzyć komfortowy, cichy gabinet.

Ścianki szklane oferowane przez ESGlass tworzone są na indywidualne zamówienie. Mogą zostać skomponowane z drzwiami wahadłowymi, przymykowymi (otwierającymi się tylko na jedną stronę) bądź drzwiami szklanymi przesuwnymi. W efekcie można stworzyć jednolitą stylistycznie kompozycję szklanych ścian i drzwi.

Sprawdź ofertę ESGlass na ścianki szklane do biura i do domu, tworzone na indywidualne zamówienie.