Ścianki szklane w pomieszczeniach

Ścianki szklane w pomieszczeniach

Ścianki szklane w pomieszczeniach. 3 powody, dla których powinny  znaleźć się i w twoim wnętrzu 

Otwarte przestrzenie w mieszkaniach czy domach to trend, który z powodzeniem utrzymuje się już kolejny sezon. Brak murowanych podziałów sprawdza się także w biurach czy budynkach publicznych – gdzie zamiast standardowych rozwiązań, coraz częściej pojawiają się wykonane z wysokiej jakości materiałów ścianki szklane. Sprawdź, dlaczego warto postawić właśnie na takie wykończenie.

1. Wszechstronna ścianka szklana

Poszukujesz unikatowych dodatków, które odmienią wnętrze twojej firmy, a przy tym umożliwią maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni? Ścianki szklane sprawdzą się zarówno w roli drzwi przesuwnych czy wahadłowych, jak i oddzielą od siebie konkretne pomieszczenia, tworząc wyjątkowe miejsca na gabinety lub sale konferencyjne. To jednak nie wszystko! Decydując się na ściankę szklanką, w rzeczywistości wybierasz dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb koncept – projektowane i montowane na zamówienie ścianki można bowiem dostosować do charakteru każdego pomieszczenia, dzięki czemu zyskujemy gwarancję oryginalności całego projektu.

2. Ścianka skrojona na miarę

Wykorzystanie szkła w pomieszczeniu nie tylko optycznie \”otwiera\” całe wnętrze, ale i stwarza nowe możliwości aranżacyjne. Standardowe pomysły? Nie w tym przypadku! Na powierzchni ścianki szklanej można zamieścić wybrany przez nas wzór bądź hasło, a także wykorzystać technologię Smart Glass, umożliwiającą zmianę przejrzystości wybranego przez nas obszaru. To właśnie z tego powodu ścianki szklane tak dobrze sprawdzają się w hotelach, restauracjach czy innych obiektach użyteczności publicznej, gdzie praktyczność tworzy zgrany duet z ponadczasową elegancją.

3. Łatwość w utrzymaniu

Odpowiednio zamontowane ścianki szklane doskonale \”stapiają\” się z przestrzenią, dzięki czemu sprawdzają się zarówno w minimalistycznych wnętrzach, jak i bogato urządzonych pomieszczeniach. Dużym atutem jest także sam montaż oraz ewentualne przesunięcie bądź usunięcie danej powierzchni. Szukasz efektownego, a przy tym prostego rozwiązania, które pomoże zapanować ci nad przestrzenią? Ścianki szklane wyróżniają się nie tylko szeroką uniwersalnością zastosowań, ale i dużą łatwością w utrzymaniu, która przydaje się zwłaszcza w bardziej reprezentacyjnych miejscach – całość wystarczy bowiem jedynie przetrzeć delikatną ściereczką, aby ponownie cieszyć się stuprocentową przejrzystością.