Ścianki szklane

W kwiaty a może z logiem?

Ścianki szklane – nie tyko przejrzyste

Niegdyś kojarzone z chłodną atmosferą biurowców, dziś – oryginalny i funkcjonalny dodatek, który sprawdza się w każdym wnętrzu. Ścianki szklane z powodzeniem wkroczyły również do naszych firm, nadając całości niepowtarzalnego charakteru. To jednak nie wszystko. Dzięki innowacyjnej technice, materiał może być zarówno przejrzysty, mlecznobiały jak i… dopasowujący się do aktualnych potrzeb. Już teraz sprawdź, jakie rozwiązanie sprawdzi się najlepiej w twojej firmie!

1. Folia dekoracyjna

Ścianki szklane to materiał, który otwiera przed nami wiele aranżacyjnych możliwości. Jedną z ciekawszych opcji jest pokrycie ich gładkiej powierzchni specjalną folią dekoracyjną – i to o dowolnym wzorze i formacie. Najczęściej spotkać możemy eleganckie paski czy koła, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby postawić na indywidualny projekt, jakiego nie uświadczymy w żadnym innym miejscu. Logo firmy, oryginalna grafika, ponadczasowy wzór – wybór zależy tylko i wyłącznie od nas.

2. Elegancki mat

Ścianki szklane oddzielające poszczególne partie pomieszczenia nie zawsze kojarzą się z prywatnością. To błąd! Materiał ten nie tylko doskonale izoluje dźwięk, ale i w mlecznobiałej wersji tworzy aurę odseparowania – przy jednoczesnym zachowaniu zalet zwykłych ścianek szklanych. To świetne rozwiązanie szczególnie dla małych powierzchni, gdzie niezbędne są osobne gabinety. Nieprzejrzyste ścianki pozwalają bowiem na stworzenie komfortowej przestrzeni bez ryzyka utraty światła czy optycznego zmniejszenia.

3. Smart Glass

A gdyby tak istniał sposób na dopasowanie przejrzystości ścianki szklanej do naszych aktualnych potrzeb? Innowacyjny system Smart Glass oferuje właśnie takie właściwości – wystarczy już jeden ruch, aby oddzielić się od reszty biura lub wpuścić do wnętrza więcej światła. W jaki dokładnie sposób? Smart Glass to technologia umożliwiająca zmianę przezroczystego materiału w mleczno – białą wersję, regulowana przy pomocy dedykowanego pilota. Za tę magię z kolei odpowiada specjalna, zamontowana od wewnątrz folia, którą następnie podłącza się do zasilania. Rezultat? Gdy potrzebujemy chwili odosobnienia, naciskamy przycisk i… gotowe – przejrzysta ściana zmienia się w jednolitą wersję. Co ciekawe, ścianki wykonane z użyciem tej technologii gwarantują nam zmniejszenie kosztów klimatyzacji czy ogrzewania.