ścianki szklane 2

Ścianki szklane – montaż samodzielnie czy zlecić fachowcom?

Szanowny Kliencie. Zapewne cenisz sobie swój czas. Nie trwoń go zatem na działania, które nie przyniosą Ci korzyści, a które my możemy z powodzeniem zrobić za Ciebie. Ty zaś w tym czasie zajmij się tym, co potrafisz robić najlepiej. Zarabiaj pieniądze. Chyba że bardzo lubisz majsterkować.
Aranżacja pomieszczeń biurowych za pomocą szklanych ścianek jest z oczywistych względów strzałem w dziesiątkę. W dzisiejszych czasach, aby dynamicznie prowadzić firmę, nie wystarczy już działalność tak zwana garażowa. Zgodnie z powiedzeniem \”Jak Cię widzą, tak Cię piszą\” firma, która ma aspiracje do prężnie działającej na rynku musi, oprócz atrakcyjności swojego produktu, zadbać o atrakcyjność swojego wizerunku. Jednym z elementów takiego wizerunku jest biuro, w którym jakże często są prowadzone wszelkiego rodzaju rozmowy, prezentacje, ustalenia oraz finalizowane są transakcje.

Ścianki szklane i zastosowanie

Zastosowania tejże technologii dają nam niespotykane dotąd możliwości wizualnego uatrakcyjnienia wnętrz. Pozwalają na uzyskanie takich efektów architektoniczno-wizualnych, dzięki którym w oczach klienta stajemy się prestiżowym partnerem, z którym chętnie nawiązuje się współpracę. Oczywiście technologia szklanych ścianek ma swoje zalety, ale jest także bardzo wymagająca technologicznie.

Szanujemy naszych klientów. Szanujemy także ich czas i dlatego, między innymi, naszym priorytetem jest zapewnienie klientowi kompleksowej obsługi w całym znaczeniu tego słowa. Oprócz podstawowego założenia naszej oferty, jaką jest dokonanie udanego zakupu ścianek działowych, proponujemy zapewnienie klientowi pełnej obsługi, począwszy od: usług pomiarowych, doradczych, projektowych, transportu zakupionych elementów na ich finalnym montażu u klienta nie skończywszy, albowiem każda nasza realizacja jest objęta serwisem w ramach systemu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Oczywiście na każdym etapie prowadzonych działań klient ma możliwość współdziałania.

Montaż ścianek szklanych

Montaż ścianek szklanych, zważywszy na specyfikę technologii oraz materiału, jest czynnością dość skomplikowaną. Oczywiście klient, jeśli czuje się na siłach, ma możliwość wykonania tych prac we własnym zakresie. W tym przypadku służymy pełnym doradztwem technicznym, jak i wykonawczym. Jednakże, biorąc pod uwagę wyżej wymienione aspekty oraz naszą dbałość o komfort i ciągłość pracy klienta, proponujemy montaż elementów ścianek szklanych wykonany przez naszą firmę. Jest to związane z deklarowaną wcześniej kompleksowością obsługi klienta, ale także co istotne, ze względu na aspekty związane z odbiorem technicznym, a co za tym idzie gwarancją na zakupione elementy ścianek szklanych oraz późniejszy serwis.

Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą doświadczonych montażystów. Pracownicy montujący ścianki szklane, oprócz odpowiednich kwalifikacji, mają także praktyczną wiedzę w pełnym zakresie zagadnień montażu tego typu produktów. Są wyposażeni w odpowiednie urządzenia oraz profesjonalne narzędzia umożliwiające im sprawne i bezpieczne wykonanie zlecenia.
Montaż zakupionych u nas ścianek szklanych wykonany rękoma naszych pracowników, poza gwarancją fachowej i poprawnej instalacji systemu, daje Państwu komfort i swobodę bez konieczności przerywania działalności firmy.