Zabudowa szklana biura

Kolejna realizacja za nami tym razem dla Grupy LELLEK

Kolejne wymagające wyzwanie już za ESGLAS!

Z wielką satysfakcją informujemy, że w ostatnich tygodniach udało nam się wykonać ścianki szklane oraz drzwi szklane dla Grupy LELLEK – wspólnie z generalnym wykonawcą, firmą Bud-Inż z Jejkowic. Rezultat? Ok. 300 m2 wyjątkowych, stworzonych na indywidualne zamówienie ścianek ze szkła! Wszystkie drzwi w projekcie osadzone zostały na samozamykaczach podłogowych, z blokadą otwarcia 90 st.

Charakterystyczne dla tej realizacji było stworzenie wrażenia przestronności – tak, aby szkło zdawało się „przechodzić” z posadzki do sufitu, bez jakichkolwiek dodatkowych mocowań. Ostatecznie udało się wykreować takie rozwiązanie, które nie tylko sprostało wszystkim wizualnym wymaganiom, ale i całkowicie oczarowało Klienta.

Projekt dla Grupy LELLEK był także niezwykle wymagający pod względem wykonawczym. Jeszcze nigdy bowiem nie przystępowaliśmy do prac na tak wczesnym etapie, bez zamontowanych sufitów podwieszanych czy ścian gipsowych. Tę trudność udało nam się jednak skutecznie pokonać – choć konieczne było zabezpieczenie szyb przed pracami wykończeniowymi, tak, aby ich nie zabrudzić oraz nie zarysować przy gipsowaniu czy malowaniu ścian.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem podejmujemy się naprawdę skomplikowanych zadań. Wszystko to aby sprostać wymaganiom naszych klientów. Jesteśmy dumni i szczęśliwi każdorazowo, gdy klient nam zaufa i powierzy nam tak złożone zadanie, jak to które dała nam Grupa LELLEK.

Mamy nadzieje, iż zdjęcia z realizacji zainspirują Państwa do przybycia do naszego biura bądź skontaktowania się z nami. Jesteśmy do Państwa usług!