Ścianki akustyczne

Oferta - ścianki akustyczne 1-sze zdjęcie

WYGŁUSZANIE POMIESZCZEŃ BIUROWYCH

W pomieszczeniach biurowych o małej powierzchni niezwykle trudno jest zapewnić pracownikom odpowiednie warunki do pracy, które będą sprzyjać ich koncentracji. Na szczęście istnieje skuteczny sposób na rozwiązanie tego problemu. W ofercie Esglas znajdziesz duży wybór ścianek wygłuszających do biura (inaczej ścianek akustycznych do biura), które zagwarantują Twoim pracownikom nie tylko prywatność, ale także ciszę, by mogli w spokoju skupić się na wykonywanych czynnościach.

ŚCIANKI DŹWIĘKOSZCZELNE – KOMFORT TWOICH KLIENTÓW TO PODSTAWA

Prowadzisz sesje terapeutyczne, przyjmujesz klientów na zabiegi masażu, a może rozmawiasz z pacjentami podczas wizyt lekarskich? W każdej z tych sytuacji bardzo ważne jest, byś zadbał o odpowiednie warunki, które zapewnią Twoim klientom prywatność i należyty komfort. Niestety, świadomość tego, że osoby za ścianą przysłuchują się rozmowom lub hałasują, nie pomaga w nawiązaniu bliższej relacji z pacjentem, a często wręcz odstrasza go od dalszego korzystania z usług. A gdyby pomyśleć o wygłuszeniu pomieszczeń?

Ścianki dźwiękoszczelne to zatem idealny sposób na to, by zmniejszyć przepływ hałasu pomiędzy pomieszczeniami, w których są one zamontowane. Warto również dodać, że ich minimalistyczny design sprawi, że wnętrze każdego gabinetu nie tylko stanie się idealnie wyciszone, ale także zyska nowoczesny, atrakcyjny wygląd, co z pewnością zachęci klientów do częstszych wizyt. Tego typu rozwiązanie doskonale sprawdzi się również w salach konferencyjnych, studiach nagrań  czy też urzędach.

IMG_20200910_004359
IMG_20200921_131335

ŚCIANKI BIUROWE AKUSTYCZNE GWARANCJĄ CISZY W PRACY

Huk maszyn za oknem, głośne rozmowy pomiędzy pracownikami czy też drażniący dźwięk wiecznie dzwoniącego telefonu – to zaledwie kilka z wielu sytuacji, które rozpraszają pracowników i odrywają ich od pracy. Cierpią na tym nie tylko pracownicy, ale także i właściciel firmy – jak wiadomo, zmniejszona produktywność działa na niekorzyść całego przedsiębiorstwa. Chcąc zapobiec takiemu obrotowi spraw, warto zainwestować w ścianki wygłuszające do biura, popularnie nazywane także ściankami dźwiękoszczelnymi

W Esglas znajdziesz duży wybór ścianek biurowych akustycznych, które są wykonane z wysokiej jakości szkła i mają możliwość doboru tłumienia dźwięku nawet do 51 dB. Co więcej, montaż naszych ścianek akustycznych do biura pozwala na optyczne powiększenie przestrzeni. Dzięki temu rozwiązaniu wnętrze staje się jaśniejsze i bardziej przestronne, co jest szczególnie ważne w przypadku małych pomieszczeń. Szklana konstrukcja drzwi sprawia, że pracownik nie czuje, jakby praca w małym pokoju go przytłaczała i izolowała od współpracowników. Jednocześnie, dzięki temu, że ścianki wygłuszające do biura idealnie tłumią dźwięki, zatrudniona osoba nie będzie niepotrzebnie odrywała się od pracy.

IMG_20200921_131616
scianka-loftowa

Skontaktuj się z nami

Skorzystaj z darmowej wyceny.

Ścianki akustyczne – komfort i cisza w pracy

Czy Twoi pracownicy narzekają na brak spokoju i przestrzeni do pracy? A może masz do zadysponowania niewielki metraż i musisz go przerobić na kilka boksów, które nie tylko będą funkcjonalne, ale też będzie można w nich pracować bez zakłóceń?

Jeśli Twoim pracownikom brakuje przestrzeni oraz niezbędnej do pracy prywatności, nie musisz od razu zmieniać biura. Wystarczy, że postawisz na ścianki akustyczne. Dlaczego warto je wybrać? Czy sprawdzą się też w domach? Więcej informacji na ten temat znajdziesz w artykule.

 

Ścianka akustyczna opcją do domu?

Skoro już wiesz, dlaczego warto wybrać ścianki akustyczne do biura lub studiach nagrań, to warto odpowiedzieć sobie na pytanie, czy sprawdzą się też w domach lub mieszkaniach. Jeśli chcesz stworzyć w swoim domu spokojne miejsce, w którym możesz odpocząć i zrelaksować się, to jak najbardziej ta opcja będzie dla Ciebie! Dzięki ściankom akustycznym możesz zapomnieć o słyszeniu głośno grającego telewizora lub hałasach dobiegających z ulicy.

Ścianka akustyczna doskonale sprawdzi się w domach – szczególnie docenią ją osoby, które mają zestaw kina domowego. Wybierając to rozwiązanie, nie muszą obawiać się, że będą przeszkadzać innym osobom. W ten sposób mogą oglądać swoje ulubione filmy nawet wtedy, gdy lokatorzy już śpią.

Jeśli więc nie potrafisz funkcjonować lub pracować w domu przy żadnych szumach, lub po prostu chcesz stworzyć w domu przestrzeń, w której będziesz mieć komfort akustyczny, zdecydowanie postaw na ściankę akustyczną!