nowoczesne biuro

Nowoczesne biuro – postaw na oryginalne ścianki szklane

Stworzenie funkcjonalnej, a jednocześnie miłej dla oka przestrzeni biurowej to wyzwanie dla każdego architekta. Kolor, odpowiednie umeblowanie, wykorzystanie ścianek szklanych – tutaj
wszystko ma znaczenie. Oto klika pomysłów na wystrój twojego biura, które odmienią dotychczasową pracę!

1. Miks starego z nowym

Zapomnij o sztywnej atmosferze, która przytłacza swoją sterylnością. Twój gabinet mieści się w starym budynku, gdzie ściany wykonane są z naturalnej cegły? Wykorzystaj tę okoliczność i zamiast fototapety, postaw na surowe, ceglane wstawki. Takie rozwiązanie świetnie sprawdzi się także w duecie ze szczyptą nowoczesności. Mowa tu o ściankach szklanych, które doskonale pasują do naturalnych elementów – dzięki innowacyjnym technologiom pomiaru, bez problemu dostosujemy je do każdej płaszczyzny.

2. Oryginalne ścianki szklane

O tym, że ścianki szklane w pomieszczeniach biurowych to świetne rozwiązanie, wie każdy architekt. Taka propozycja nie tylko optycznie otwiera wnętrze, ale i umożliwia podzielenie nawet niewielkiej przestrzeni – i to przy zachowaniu wrażenia przestronności. Co ciekawe, ścianki szklane wykorzystane w roli ścianek działowych stwarzają także wiele aranżacyjnych perspektyw. Niemożliwe? Wyobraź sobie, że zamiast tafli możemy wybrać opcję z grawerem lub specjalną folią, na której nadrukowane będą hasła promocyjne firmy. Dobrym rozwiązaniem są również ścianki z technologią Smart Glass, umożliwiającą przyciemnianie oraz rozjaśnianie w zależności od indywidualnych potrzeb.

3. Minimalizm na nowo

Prosty wystrój nie musi oznaczać białych ścian i skąpego umeblowania. Oczywiście, oficjalny ton jest niezmiernie ważny w każdej instytucji, jednak są pewne granice – i poczucie dyskomfortu stanowi jedną z nich. Odnosisz wrażenie, że twoje biuro jest zbyt surowe i nie zachęca potencjalnych klientów? Ożyw przestrzeń drobnymi, ale starannie dobranymi dodatkami, które doskonale wpasują się w minimalistyczny wystrój. To może być wszystko – ciekawa ścianka szklana, kolorowy wazon z kwiatami, realizacje firmy w formie kolażu. Liczy się pomysł i… odrobina kreatywności. Biuro to nie tylko miejsce pracy, ale i wizytówka całej firmy. Warto więc zadbać o to, aby zachwycało zarówno pracowników, jak również potencjalnych klientów.

 

Razem z ESGlas odmień swój gabinet i postaw na oryginalne ścianki szklane, które podkreślą charakter każdego wnętrza!

Zobacz ofertę