Ścianki szklane 4

Mity o ściankach szklanych

3 mity na temat ścianek szklanych

Przeszklone przestrzenie kojarzą nam się z nowoczesnością i biurowym stylem. Zupełnie niepotrzebnie – bo choć ścianki szklane doskonale pasują do wystroju gabinetów, to sprawdzą się
również w domach, hotelach czy restauracjach. Zastanawiasz się nad wykorzystaniem takiego
elementu w swojej aranżacji? Poznaj trzy mity na temat ścianek szklanych, z jakimi możesz się spotkać na swojej drodze.

MIT. Ścianek szklanych nie można dopasować do różnych powierzchni.

O tym, że ścianki szklane nie nadają się do trudnych w aranżacji pomieszczeń, być może już słyszałeś. Nie jest to jednak prawda! Wystarczy jedynie wybrać odpowiedniego wykonawcę dysponującego specjalistycznym sprzętem i… gotowe. Zdziwiony? W ESGlas do takich projektów wykorzystuje się technologię DISTO 3D, która umożliwia dopasowanie projektu nawet do dużych nierówności. Zapomnij o nieprecyzyjnym działaniu – dzięki dokładnym, laserowym pomiarom kamienne czy ceglane wykończenia nie będą stanowić już więcej problemu. Już teraz połącz ściankę szklaną z wybranym elementem w domu i ciesz się unikatowym rozwiązaniem!

MIT. Ścianki szklane nie sprawdzają się w roli ścianek działowych

Nowoczesne ścianki szklane to materiał, w którym drzemie niesłychany potencjał. Pragniesz odrobiny prywatności w swoim gabinecie, a może chcesz oddzielić od siebie konkretne miejsca? Zamiast standardowej, przejrzystej ścianki postaw na opcję z grawerem bądź z technologią Smart Glass. To wygodne rozwiązanie bez względu na rodzaj pomieszczenia – szybkie przyciemnianie i rozjaśnianie szyby sprawdzi się zarówno w domu, jak i firmie.

MIT. Ścianki szklane są trudne w pielęgnacji

Choć szkło może nam się wydawać problematycznym materiałem, w rzeczywistości całość jest bardzo prosta w utrzymaniu. Nie potrzebujesz nawet specjalnych detergentów – często wystarczy jedynie miękka ściereczka i odrobina ciepłej wody. Obawiasz się ewentualnych awarii? Warto pamiętać, że ścianki szklane to wyjątkowo wytrzymała propozycja, której nie straszne są żadne czynniki zewnętrze czy zarysowania.

Innowacyjne podejście, lata doświadczenia oraz zespół ekspertów. W ESGlas zaprojektujemy, a także dostarczymy oraz zamontujemy idealną ściankę szklaną, wykonaną pod twoje indywidualne potrzeby. Masz pytania lub zastrzeżenia? Zapraszamy do kontaktu – nasi specjaliści postarają się rozwiać wszelkie wątpliwości.