ścianki szklane

Czym kierować się przy wyborze wykonawcy ścianek szklanych?

Remont czy modernizacja wnętrza naszej firmy to często spore wyzwanie. Nic dziwnego – chcemy, żeby pomieszczenia nie tylko pięknie się prezentowały, ale i odznaczały wysoką funkcjonalnością oraz znacząco poprawiały komfort zarówno pracowników, jak i klientów. Jednym z takich oryginalniejszych i coraz częściej stosowanych we wnętrzach rozwiązań są wykonane z wysokiej jakości szkła elementy, takie jak np. drzwi czy balustrady. Na co jednak zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy, aby nasze ścianki szklane doskonale uzupełniały wystrój, a przy okazji posłużyły przez długie lata?

1. Jakość ma znaczenie

Szklane drzwi lub ścianki sprawiają, że całe pomieszczenia nabierają niezwykłej lekkości. Niestety, aby końcowy efekt zachwycił, niezbędne są wysokiej jakości materiały – inaczej nasze reprezentacyjne drzwi przesuwne zamiast wnosić powiew świeżości… staną się jedynie męczącym elementem. W ESGlas dobrze jednak wiemy, że wysokiej jakości usługa wymaga starannie wyselekcjonowanego materiału. Zasadę tę stosujemy we wszystkich aspektach naszej działalności – począwszy od standardu szkła, przez okucia, a na samym montażu kończąc.

2. Postaw na doświadczenie

Decydując się na remont przestrzeni, która ma być nie tylko reprezentacyjna, ale i funkcjonalna, warto postawić na doświadczonych w branży specjalistów. Planujesz modernizację swojej firmy, a może jesteś właścicielem hotelu, restauracji lub innego, szczególnego przybytku? Ścianki szklane otwierają wnętrze oraz umożliwiają swobodny podział pomieszczenia, bez ryzyka utraty światła czy właśnie optycznego pomniejszenia. To właśnie dlatego tak ważne jest, aby wybrać firmę, która może pochwalić się zarówno wieloletnim doświadczeniem, jak i bogatym portfolio.

W ESGlas zaprojektujemy, zamontujemy szklane elementy oraz opracujemy wyjątkowe projekty na indywidualne potrzeby. Dzięki temu zyskujesz gwarancję, że twoje ścianki szklane powstały specjalnie z myślą o wymiarach i specyfice konkretnego pomieszczenia.

3. Autorskie projekty

Gotowe rozwiązania? Nie w tym przypadku! Decydując się na wykorzystanie ścianek szklanych w pomieszczeniu, musimy pamiętać o charakterze wnętrza – tak, aby wybrana opcja nie była jedynie atrakcyjna wizualnie, ale przede wszystkim funkcjonalna i wygodna. W ESGlas właściwe zagospodarowanie przestrzeni to priorytet. Swoim klientom proponujemy zawsze dostosowane do indywidualnych projektów rozwiązania, a także służymy fachowym doradztwem na każdym etapie zamówienia – a wszystko po to, aby uzyskać jak najlepsze efekty.